Sıkça Sorulan Sorular

Elazığ oto kiralama firması olarak akıllarınıza takılan tüm soruları tek bir konu altında derledik ve sizlere ulaştırma imkanı bulduk!

 

1.    Elazığ hava alanı oto kiralama hizmeti nasıl alınır?

Belli bir sebepten dolayı Elazığ seyahatini söz konusu ve siz uçakla bu bölgeye geleceksiniz. Bu süreç zarfında da araca ihtiyacınız var ve bizlerden hizmet almak için tek yapmanız gereken şey uçuştan önce bizleri arayarak filomuz arasından bir araç belirlemek ve daha sonra rezervasyonu tamamlamaktır. Daha sonra da uçuşunuzdan 1 saat evvel sizlere aracı tedarik ediyor, seyahatinizin sorunsuzca gerçekleşmesini sağlıyoruz.

 

2.    Rezervasyon işlemi nasıl olmaktadır?

24 saat boyunca müşteri temsilcilerimizi arayarak uçuş tarihinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra da filomuzda müsait olan araçları sizler için sıralıyor, bir seçim yapmanıza hak tanıyoruz.

 

3.    Ödeme işlemi nasıl gerçekleşiyor?

Rezervasyon sonrası bir kaparo ödemesi yapabilir veya araç teslimi sırasında da elden ödeme yapma hakkına sahip olabilirsiniz.

 

4.    Filonuzda ne gibi araçlar mevcut?

Filomuzda Mercedes, Citroen, Renault, Kia, Wolksvagen, Chevrolet, Honda gibi araçlar yer almaktadır. Sizler, Elazığ oto kiralama alanında bütçenize göre bu markalar arasından seçim yapabilir ve kiralama bedelini yansıtabilirsiniz.

 

5.    Şoförlü kiralama yapılmakta mı?

Şoförlü kiralama durumlara göre sağlamaktayız. Bu konu ile alakalı en az 1 hafta öncesinden firmamıza ulaşım sağlamanız, şoförlü kiralama konusunda sizlerin kesin bilgi almanızı sağlayacaktır.

 

6.    Araçlarınız kaskolu mu?

Her bir aracımız zamanında muayeneye girmekte ve full kaskolu olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Bu konuda da dilediğiniz Elazığ hava alanı oto kiralama hizmetlerini bizlerden talep edebilir ve sorunsuzca kiralama hakkına sahip olabilirsiniz.

 

Sizler için en çok gelen soruları derledik ve sunma hakkı bulduk. Araç kiralamak artık bizler sayesinde çok kolay!

 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

elazığ oto kiralama elazığ oto kiralama elazığ oto kiralama elazığ havalimanı oto kiralama