Hakkımızda

Elazığ rent a car şirketi olarak bugüne kadar pek çok kişiye zengin araç filomuzdan hizmet sağladık. Bilindiği üzere her geçen gün seyahat durumları sıklaşıyor ve doğu illeri de önemli bir hale geliyor. Bu nedenden dolayı seyahat etmek isteyenlerin büyük bir bölümü de uçak ile seyahatlerini gerçekleştirmekte ve daha sonradan bölgede bulunan Rent a Car’lardan araç kiralamaktadır.

 

Elazığ hava alanı oto kiralama firması olarak sizlerin ön rezervasyonuna göre uçuşunuzdan 1 saat evvel aracı ulaştırıyor, sizleri karşılıyoruz! Böylesi önemli bir hizmet anlayışını sizlere ulaştırmak adına araçlarımızı daima güçlendirmekte ve son seri otomobillerden oluşturmaktayız. Nitekim ailesi ile seyahat edecek yolcularımız için bebek ve çocuk koltuğu gibi hizmetleri de sunuyoruz. Ayrıca araçlarımız tamamen full kasko olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Mercedes, Renault, Citroen, Chervolet, Kia gibi önemli araç markalarını barındıran filomuz; her daim müşterilerine önemli hizmetleri sunabilme konusunda gün ve gün çalışmayı ihmal etmemektedir. Ayrıca müşteri temsilcilerimizin 24 saat boyunca sizlere hizmet sunması da her an rezerve yapabilmeniz ve araç tedarik edilebilmesi açısından önemli bir yer tutmaktadır. Bu maksatla günlük, haftalık veya aylık olarak araç kiralama hakkına sahip olabiliyor; bütçenize göre de dilediğiniz araçların sizlere ulaştırılmasını sağlayabiliyorsunuz.

 

Elazığ’ın yanı sıra Bingöl ve Malatya gibi illere de hizmet sunan firmamız, Elazığhava limanı oto kiralama alanında önemli çalışmalar yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin her türlü mağduriyetini gidermek ve olumlu hizmetler alabilmesi açısından Elazığ oto kiralama hizmetinde ki filomuzu güçlendirmeye de dikkat ediyoruz. Daha fazla gecikmeden siz de iletişim numaralarımızı arayabilir, her türlü destekten faydalanma hakkına sahip olabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzaklıkta olan müşteri temsilcilerimiz güler yüzlü hizmetiyle de sorunsuz ve kesintisiz bir kaliteyi sunmaktadır. 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

elazığ oto kiralama elazığ oto kiralama elazığ oto kiralama elazığ havalimanı oto kiralama